MT14-10000
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
MT14-10000
Testslange, M16 x M16 A10000mm
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
10000 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar