MBKL3-16S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
MBKL3-16S
Blok/trevejshane-udv M26x1.5 16S - L-boring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal veje/positioner
3/2
Diameter rør
16 mm
Korrosions resistens
300 hours DIN 50021
Materiale
Stål
Model kode
BK3-16S - DN 13
Mærke navn
MHA Zentgraf
Overfladebehandling
ZnFe
Serie
S
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
500 bar