M1004300160
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
M1004300160
HMA2 100 1400 rpm ,3,0Kw 4 pol B14/160 IE2,sort 230/400V
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal motor poler
4
Axel diameter
28 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Axeltyp
Cylindrisk
Bultavstånd
130 mm
Diameter fläns
160 mm
Effekt
3 kW
Effekt
4 Hk
Effektivitetsklass
IE2
Isoleringsklass
IP 55
Montagetyp
B14A
Motor byggstorlek
100L IEC
Reces
110,0 mm
Rotationshastighet vid 50 Hz
1440 rpm
Spänning
230, 400 V
Ström
AC
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
28,00 Kg
Netto vægt
28,00 Kg
Oprindelsesland
DNK
Intrastat varekode
Produkt information
HMA2 100 1400 rpm ,3,0Kw 4 pol B14/160 IE2,sort 230/400V 50Hz IP55