HMP013/210
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
HMP013/210
Cetop3 trykbegr. ventil A-T 10-210 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Flow Nominel
35 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
HMP-013/210
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG06
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Standard ISO
ISO 4401
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
210 bar
Trykindstilling min.
10 bar