HM014/100
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
HM014/100
Cetop3 trykbegr. ventil B-T 5-100 bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Flow Nominel
60 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
HM-014/100
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG06
Olieviskositet anbefalet
ISO 4401
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
100 bar
Trykindstilling min.
5 bar