HM013/100
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
HM013/100
Cetop3 trykbegr. ventil A- 5-100 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Flow Nominel
60 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Model kode
HM-013/100
Mærke navn
Atos
NG ISO-størrelse
NG06
Olieviskositet anbefalet
ISO 4401
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
100 bar
Trykindstilling min.
5 bar