GPFO20-06
Pakke str.:
0 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
GPFO20-06
General Purpose Fuel Oil hose 6/13 20 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Bøjningsradius
30 mm
Diameter indvendig
6 mm
Diameter udvendig
13 mm
Elektrisk ledningsevne
R < 10^6 Ohm
Forstærkning
Syntetisk fiber
Inderrør
NBR (Nitril)
Længde
100 m
Mærke navn
ISO 1307
Temperatur maks.
+95 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
20 bar
Tryk sprængning min.
60 bar