GPFO20-13
Förpackningsstorlek:
0 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
GPFO20-13
General Purpose Fuel Oil hose 1/2" 20 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Bøjningsradius
65 mm
Diameter indvendig
13 mm
Diameter udvendig
22.5 mm
Elektrisk ledningsevne
R < 10^6 Ohm
Forstærkning
Syntetisk fiber
Inderrør
NBR (Nitril)
Længde
100 m
Mærke navn
Danfoss
Standard ISO
ISO 1307
Temperatur maks.
+95 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
20 bar
Tryk sprængning min.
60 bar
Yderrør
NBR/PVC
Förpackningsstorlek
0 m
Streckkod
Bruttovikt
0,30 Kg
Nettovikt
0,30 Kg
Ursprungsland
ISR
Intrastat artikelkod
Produktinformation