GPFO10-13
Pakke str.:
100 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
GPFO10-13
General purpose Fuel Oil hose 13x20 10 BAR
Specifications
Dimensions and shipping
Anvendelsesområde
Bøjningsradius
85 mm
Diameter indvendig
13 mm
Diameter udvendig
20 mm
Elektrisk ledningsevne
R < 10^6 Ohm
Forstærkning
Syntetisk fiber
Inderrør
NBR (Nitril)
Længde
100 m
Mærke navn
ISO 1307
Temperatur maks.
+95 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
10 bar
Tryk sprængning min.
30 bar
Yderrør
NBR/PVC
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
tur
Intrastat code
Product information
Produkt datablad
Others has been looking for
1/2 " Multi oil / fuel 20 bar
1/2 " Multi oil / fuel 20 bar
Partnumber:
Package size:
50 m
Min. order quantity is:
1 m
3/4 " Multi oil / fuel 20 bar
3/4 " Multi oil / fuel 20 bar
Partnumber:
50 m
Min. order quantity is:
1.1/2" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar -38x50 mm
0 m
2" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 51x64 mm
0 m
1" PTFE-Slange korrugeret m. rustfrit 304 omflet WP 46 bar
1" Multi oil / fuel 20 bar
1" Multi oil / fuel 20 bar
NW 6 slange med textilindlæg 08x14mm
OLN06
Suge og returslange 2" - Type 602 - WP 7 bar SAE100 R4
602-32
3/4" Sort glat varmeapparatslange
3/4" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 19x30.5 mm
3/8" PTFE-Slange m. rustfrit 304 omflet. WP 183
3" Multi Master GMV MegaFlex ID 76mm 10 bar
MMGMV-76
1.1/4" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 32x43,5 mm
General purpose Fuel Oil hose 19x24 10 BAR
GPFO10-19
1/2" PTFE-Slange m. rustfrit 304 omflet. WP 161 bar
1/4" Multi oil / fuel 20 bar
1/4" Multi oil / fuel 20 bar
5/16" Brændstofsl. SAE R7
5/16" Brændstofsl. SAE R7
15 m
MULTI Master EPDM slange 3/4" 20 bar
MM12
1" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 25x36,5 mm
40 m
4" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 102x118 mm
1/4" PTFE-Slange m. rustfrit omflet 304. WP 224 bar
Universalslange 2TE-1/4"
Universalslange 2TE-1/4"
2TE-04
2.1/2" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 63,5x77,5 mm
3/8" PTFE-Slange korrugeret m. rustfrit 304 omflet WP 138bar
3/4" Multi Master GMV MegaFlex ID 19mm 24 bar
MMGMV-19
1.3/4" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 45x57 mm
1.1/4" PTFE-Slange korrugeret m. rustfrit omflet 304
3" ASPIROIL tryk og sugeslange - 10 bar - 76x91.5 mm
1.1/4" Multi Master GMV MegaFlex ID 32mm 17 bar
MMGMV-32
1" Rød industri vandslange
1" Rød industri vandslange