FXWE28LR1K
Pakkauskoko:
1 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
20 varianttia
Valittu variantti:
FXWE28LR1K
Vinkel indskruning 90° - ø28L x 1" BSPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
28 mm
D3
23 mm
Diameter rør
28 mm
Dimension i
20 mm
Gevind udvendig
R 1 BSPT
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
38 mm
L1
47 mm
L2
30,5 mm
L3
48 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-WE-28LRk-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
36 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
T
R 1 BSPT
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
160 bar
Vinkel
90 °
d2
24 mm
i
20 mm
Produktinformation
Måttskiss