FXWE28LR1
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
FXWE28LR1
Vinkel indskruning 90° - ø28L x 1" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
28 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
FI-WE-28LR-W3
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Vinkel
Produktinformation
Produkt datablad
Andra tittar på
Stud fitting - ø28L female x 1" BSP - WD seal
Artikelnummer:
FEGED28LR1WD
0 pcs
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSP
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSP
Artikelnummer:
B28RLX
0 pcs
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
FXWE25SR1
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
B25RSX
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSPT
Stud elbow 90° - ø28L x 1 BSPT
FXWE28LR1K
Stud fitting - ø25S female x 1" BSP - WD seal