FXWE10SR14K
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
FXWE10SR14K
Vinkelindskruning ø10S udv x 1/4 BSP konisk gevind
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
10 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
FI-WE-10SR1/4k-W3
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
400 bar