FXVEE22LR34OK
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
FXVEE22LR34OK
Vinkel indskruning 45° stilbar - ø22L x 3/4" BSP
Specifications
Dimensions and shipping
D1
22 mm
D3
16 mm
D4
32,8 mm
Diameter rør
22 mm
Dimension D4
32.8 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Gevind udvendig metrisk
M30x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
35 mm
L1
44 mm
L2
27,5 mm
L3
38 mm
L4
13 mm
Materiale
Stål
Model kode
XBFE22RLOAZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
S1
30 mm
S2
36 mm
S3
36 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tilspændingsmoment
220 Nm
Tryk maks.
160 bar
Type
Smedet
d2
19 mm