FXRSW20SR34WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
FXRSW20SR34WD
Banjo - ø20S x 3/4" BSP med WD tætning NBR
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
20 mm
Dimension i
16 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
36,5 mm
L1
47,5 mm
L2
26 mm
L3
48 mm
L4
24 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-RSW-20SR-WD-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
36 mm
S2
32 mm
S3
36 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 3/4 BSP
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
90 °
d1
20 mm
d2
32,9 mm
i
16 mm