BFE20RS/OAX
Minsta beställningskvantitet:
75 pcs
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
BFE20RS/OAX
Vinkel indskruning 45° stilbar - ø20S x 3/4" BSP
Tillbehör (2)
Alternativ (1)
Skärring 20S
Partnumber:
DPR20S
Omløber - ø20S - M30x2
Partnumber:
M20S
FXVEE20SR34OK
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
20 mm
Gänga utv.
G 3/4 BSP
Gänga utv. metrisk
M30x2
Modell kod
FI-VEE-20SR-OK-B-W3
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar