FXRVZ22LR34WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
FXRVZ22LR34WD
Kontraventil (->) - ø22L x 3/4" BSP - 1 bar - WD pakning
Tilbehør (4)
Cutting ring - ø22L
Artikelnummer:
FIDS22L
Nut - ø22L - M30x2
Artikelnummer:
FIM22L
Double cutting ring WDDS - ø22L - packing
FIWDDS22L
M22L nut ø22 M30x2
M22L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
22 mm
Model code
FI-RVZ-22LR-WD-B-W3-1
Pressure max.
250 bar
Pressure opening
1 bar
Series
L
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 3/4 BSP
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
0,106 Kg
Nettovikt
0,106 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation