FXRVZ12LR38WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
FXRVZ12LR38WD
Kontraventil (->) - ø12L x 3/8" BSP - 1 bar - WD pakning
Tilbehør (4)
Dobbelt skærering - ø12L
Varenummer:
FIDS12LS
Omløber - ø12L - M18x1.5
Varenummer:
FIM12L
Dobbelt skærering WDDS - ø12L/S - pakning
FIWDDS12LS
Omløber - ø12L - M18x1.5
M12L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
12 mm
Gevind
G 3/8 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-12LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
0,106 Kg
Netto vægt
0,106 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information