FXRSW12SR38DK
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
FXRSW12SR38DK
Banjo - ø12S x 3/8" BSP
Tillbehör (1)
Omløber - ø12L - M18x1.5
Varenummer:
M12L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
12 mm
Gevind udvendig
G 3/8 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
FI-RSW-12SR-DK-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
500 bar