FXGA10LR38
Pakkauskoko:
1 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
42 varianttia
Valittu variantti:
FXGA10LR38
Påskruning - ø10L x 3/8" BSP indv
Katso myös (1)
Skärring 10LS
Artikelnummer:
DPR10LS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
10 mm
Gevind indvendig
G 3/8 BSP
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
32 mm
L1
40 mm
L2
25 mm
L3
16 mm
Materiale
Stål
Model kode
XAI10LR38ZN
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
24 mm
S2
19 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/8 BSP
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
d1
10 mm
d2
8 mm