FXLE25SR1
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
FXLE25SR1
L-indskruning ø25S x 1" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
25 mm
Gevind
G 1 BSP
Model kode
FI-LE-25SR-W3
Mærke navn
Stauff
Serie
S
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
250 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
L-indskruning ø25S x 1" BSP