FXGE16SM18WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
FXGE16SM18WD
Indskruning - ø16S x M18x1.5 - WD pakning
Tilbehør (4)
Dobbelt skærering - ø16S
Varenummer:
FIDS16S
Omløber - ø16S - M24x1.5
Varenummer:
FIM16S
Dobbelt skærering WDDS - ø16S - pakning
FIWDDS16S
Omløber - ø16S - M24x1.5
M16S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
16 mm
Dimension i
12 mm
Gevind T
M18x1,5
L
38,5 mm
L1
48,5 mm
L2
18 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Stauff
S1
24 mm
S2
30 mm
Serie
S
Tilspændingsmoment
90 Nm
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
16 mm
d2
8 mm
i
12 mm