FXGE12LM14
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
FXGE12LM14
Indskruning - ø12L x M14x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
12 mm
Dimension i
12 mm
Gevind T
M14x1,5
Gevind udvendig metrisk
M14x1,5
L
30 mm
L1
38 mm
L2
11 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-12LM14x1.5-W3
Mærke navn
Stauff
S1
19 mm
S2
22 mm
Serie
L
Tilspændingsmoment
70 Nm
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
12 mm
d2
7 mm
i
12 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
0,028 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Indskruning - ø12L x M14x1.5
Produkt datablad
Others has been looking for
Indskruning - ø12L x 3/8" BSP - WD pakning
Partnumber:
FXGE12LR38WD
Min. order quantity is:
Indskruning - ø15L x 1/2" BSP - WD pakning
Partnumber:
FXGE15LR12WD
0 pcs
Indskruning - ø12L x 1/2" BSP
Indskruning - ø12L x 1/2" BSP
A12LR1/2X
0 pcs
Indskruning - ø12L x 1/2" BSP - WD pakning
FXGE12LR12WD
Indskruning - ø20S indv x 1/2" BSP
VA20SR1/2
Indskruning - ø12L x 1/4" BSP - WD pakning
FXGE12LR14WD
Indskruning - ø12S x 1/2" - WD pakning
FXGE12SR12WD
Indskruning - ø10L indv x 1/4" BSP - WD pakning
FEGED10LR14WD
Indskruning - ø15L x 1/2" BSP
Indskruning - ø15L x 1/2" BSP
A15RLX
Indskruning - ø15L indv x 1/2" BSP - WD pakning
FEGED15LR12WD
Indskruning - ø22L x 3/4" BSP - WD pakning
FXGE22LR34WD
Indskruning - ø15L x 3/8" BSP - WD pakning
FXGE15LR38WD
Indskruning - ø12L indv x 3/8" BSP - WD pakning
FEGED12LR38WD
Indskruning - ø16S x 1/2" BSP - WD pakning
FXGE16SR12WD
Indskruning - ø28L indv x 1" BSP - WD pakning