FXGE08LM12
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
FXGE08LM12
Indskruning - ø8L x M12x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
8 mm
Dimension i
12 mm
Gevind T
M12x1,5
Gevind udvendig metrisk
M12x1,5
L
29 mm
L1
37 mm
L2
10 mm
Model kode
FI-GE-08LM-W3
S1
17 mm
S2
17 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
45 Nm
Tryk maks.
500 bar
d1
8 mm
d2
6 mm
i
12 mm