FH10-1-N1522
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Red self-closing dust cap For HP08/FF08-1
Varenummer: SZ08-6-A0
Black self-closing dust cap With drinlling for clips
Varenummer: SZ08-6-C1
A
M22x1,5
B
87,5 mm
D
32 mm
DN
10 mm
Diameter rör
15 mm
Flödeshastighet nominell LMin
80 lpm
Gänga utv. metrisk
M22x1,5
ISO storlek
10
Modell kod
FH10-1-N1522
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Serie
L
Standard ISO
ISO 16028
Storlek
3/8 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Tryck spräng min.
1300 bar
Tryckeliminator
Nej
X
30 mm