EHW021-10
Förpackningsstorlek:
50 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
EHW021-10
Kølerslange16x23 DIN73411 -40gr - +120gr EPDM 5 Bar BP15
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Glykol, Vand, Vandglykol
Bøjningsradius
95 mm
Diameter indvendig
16 mm
Diameter udvendig
23 mm
Forstærkning
Syntetisk fiber
Inderrør
EPDM
Længde
100 m
Materiale
EPDM
Mærke navn
Danfoss
Standard DIN
DIN 73411
Standard ISO
ISO 1307
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
5 bar
Tryk sprængning min.
15 bar
Yderrør
Förpackningsstorlek
50 m
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,29 Kg
Ursprungsland
tur
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Produkt datablad
Andra tittar på
Radiatori cooling hose steel spiral 3/4" (19 mm) Coil: 40m
Artikelnummer:
40 m
2" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 51mm 10 bar
Artikelnummer:
MMGMV-51
30.48 m
Elaflex Braunring bitumen hose type HB.
0 m
1" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 25mm 21 bar
MMGMV-25
Blue silicone heaterhose - Dim. 25mm (L=15.2 m)
15.2 m
1.1/2" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 38mm 10 bar
MMGMV-38
1.1/4" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 32mm 17 bar
MMGMV-32
Blue silicone heaterhose - Dim. 16mm (L=15.2 m)
15.2 m
Radiatori black cooling hose with steel spiral. Dim. 2" (51m
Silflex silicone cooler hose. 6 layer reinforcement Dim. 32
0 Lgt
1" ASPIROIL suction hose - 10 bar - 25x36,5 mm
40 m
3/4" Hose Multi Master GMV MegaFlex ID 19mm 24 bar
MMGMV-19
Silflex silicone cooler hose. 6 layer reinforcement Dim. 50
0 Lgt
Green Stripe cooler hose Dim. 1.3/4" (45mm) LGD=1MTR
1 Lgt
MULTI Master EPDM hose 3/4 20 bar
MM12
Universalslang 2TE-1/4
Universalslang 2TE-1/4
2TE-04
3/8" Convoluted Easy flex hose with SS304 1 wire braid W
1" Convoluted Easy flex hose with SS304 1 wire braid WP 46
Flexible material hose type GHIBLI AC3
EPDM Hot Water Suction & Discharge hose 2" 50.8/62 10bar
EHW024-32
Silflex silicone cooler hose. 6 layer reinforcement Dim. 60
Green silicone cooler hose Dim. 22 x 31mm WP 6 bar
EPDM Hot Water Suction & Discharge 3'' WP=10bar 76.2/89
EHW024-48
30.5 m
Suction and returnhose 3/4" - Type 602 WP 21 bar SAE100 R4
602-12
602-32 (diam. 51 x 63,5) (955258)
602-32
Suction and returnhose 1.1/4" - Type 602 WP 14 bar SAE100 R4
1 m
Universalhose EPDM with spiral 7/8'' 10bar Eazybend
61
Green silicone cooler hose Dim. 48 x 57mm WP 3,5 bar
Blue food hose 10 bar. Spiroil/10 FDA qual.