DYSE-BS10L075
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DYSE-BS10L075
Dyseskive 10L ø0.75
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter udvendig
10 mm
Dysestørrelse
0.75 mm
Materiale
Stål
Materialetykkelse
1 mm
Olieviskositet anbefalet
10 - 200 cSt
Tryk maks.
250 bar