C1-25X35X07
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
C1-25X35X07
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
35 mm
H
7 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Mærke navn
Danfoss
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
160 bar