Atos el. trykbegr. ventil ARAM-20/10/210-LX24DC 70
Varenummer:
ARAM20/210H
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Flow Nominel
350 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Materiale
Stål
Model kode
ARAM-20/210H
Mærke navn
Atos
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Port P
G 3/4 BSP
Port T
G 1 BSP
Spænding
24 V
Strømtype
DC
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk T maks.
120 bar
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
210 bar
Trykindstilling min.
7 bar