ARAM20/350
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
ARAM20/350
Atos trykbegrænsningsventil
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Flow Nominel
350 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Materiale
Stål
Model kode
ARAM-20/350
Mærke navn
Atos
Olieviskositet anbefalet
15 - 100 cSt
Port P
G 3/4 BSP
Port T
G 1 BSP
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk T maks.
210 bar
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
350 bar
Trykindstilling min.
8 bar