Atos el. trykbegr. ventil ARAM-20/10/210-LX12 DC 70
…
Læs mere
Varenummer:
ARAM20/210G
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
ARAM20/210G
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Flow Nominel
350 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Materiale
Stål
Model kode
Mærke navn
Atos
Olieviskositet anbefalet
Port T
G 1 BSP
Spænding
12 V
Strømtype
DC
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk T maks.
120 bar
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
210 bar
Trykindstilling min.
7 bar