ARAM20/210
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
ARAM20/210
Atos trykbegrænsningsventil
Specifications
Dimensions and shipping
Flow Nominel
350 lpm
Forureningsgrad maks.
20/18/15 - ISO 4406
Materiale
Stål
Model kode
ARAM-20/210
Mærke navn
Atos
Olieviskositet anbefalet
Port T
G 1 BSP
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryk T maks.
210 bar
Tryk maks.
350 bar
Trykindstilling maks.
210 bar
Trykindstilling min.
7 bar