33BP08/71
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
33BP08/71
Tee 1/2 BSP AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
CH1
24 mm
HEX 1
27 mm
L
71 mm
L1
34,5 mm
Materiale
Rustfrit stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Hydraspecma
R1
G 1/2 BSP
R2
G 1/2 BSP
R3
Tryk maks.
600 bar
ØC
11 mm