22X35X5/8
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
22X35X5/8
Afstryger med ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
22 mm
Diameter udvendig
35 mm
H
8 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
5 mm