22X32X7/10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
22X32X7/10
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
22 mm
Diameter outer
32 mm
H
10 mm
Material
Stål
Sealing material
NBR
Temperature max.
+100 °C
h
7 mm