Dobbelt rørholder ø12.7-12.7 - Grøn Glat Polypropylen - DIN 2 Twin - 212.7/12.7-PP-H
Partnumber:
212.712.7PPH
Package size:
0 Set
Min. order quantity is:
1 Set
SKRUV SEXKANT M8x35 8.8 W3
Partnumber: AS2D
GD-2D
Partnumber: GD2D
Weld plate - DIN 2 Twin - Phosphated
Partnumber: SP2D
Brand Name
Stauff
Color
Grøn
D1
12,7 mm
DIN size
2
Diameter pipe
12,7 mm
Group Stauff
2D
H
26 mm
L1
53 mm
L2
29 mm
Material
Polypropylen
Model code
212.7/12.7-PP-H
Number of bolts
1
S
0,7 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Glat
Width
30 mm
d2
12,7 mm