20X30X7/10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
20X30X7/10
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
30 mm
H
10 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm