20X30X4/6
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
20X30X4/6
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
30 mm
H
6 mm
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm