1GP20012298
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
1GP20012298
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal monteringshål
4
Axel kilspår
3,2 mm
Axel kona
1:8
Axeltyp
Konisk
Deplacement
22.9 cm3
Föroreningsgrad max.
21/18/15 - ISO 4406
Kont. rotation max.
3000 rpm
Modell kod
Moment ingång
14 daNm
Monteringsfläns
EU37 - 96x72
Märke namn
Walvoil
Oljeviskositet rekommanderad
15 - 92 cSt
Packningsmaterial
NBR
Port sug
EU40
Port utgang
EU30
Pumpgrupp
2
Reces
36,5 mm
Rotationshastighet max.
3000 rpm
Rotationsriktning
Højre (CW)
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck intermittent max.
200 bar
Tryck kontinuerlig max.
190 bar
Tryck moment max.
210 bar