16X26X5/8
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
16X26X5/8
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
16 mm
Diameter udvendig
26 mm
H
8 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
5 mm