12X20X4/6
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
12X20X4/6
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
12 mm
Diameter udvendig
20 mm
H
6 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm