125X140X9/12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
125X140X9/12
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
125 mm
Diameter udvendig
140 mm
H
12 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
9 mm