120X130X7/10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
120X130X7/10
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
120 mm
Diameter udvendig
130 mm
H
10 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm