Dobbelt rørholder ø9.5-9.5 - Sort Profileret Polyamid - DIN 1 Twin - 109.5/09.5-PA
Varenummer:
109.509.5PA
Pakke str.:
0 Set
Min. bestillingsenhed er:
1 Set
Antal bolte
1
Bredde
30 mm
D1
9,5 mm
DIN størrelse
1
Diameter rør
9,5 mm
Farve
Sort
Gruppe Stauff
1D
H
27 mm
L1
36 mm
L2
20 mm
Materiale
Polyamid
Model kode
109.5/09.5-PA
Mærke navn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Profileret
d2
9,5 mm