09.25X1.78S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
09.25X1.78S
O-ring 90S
Tilbehør (1)
Indstik 1/4" - 11/16"-16 ORFS udv. m. prop O-ring
Partnumber:
P0406FMO
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
9.25 mm
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.78 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C