SC-100-050-0200
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-100-050-0200
CYLINDER 100-50-200
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter rod
50 mm
Diameter spherical bearing
45 mm
Mounting dimension
480 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
200 mm