GZR38S42L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
38 varianter
Utvald variant:
GZR38S42L
Övergångsadapter 38S-42L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
42 mm
D2
38 mm
D3
30 mm
D4
30 mm
Diameter rör
42 - 38 mm
Dimension D4
30 mm
L1
55 mm
L2
67 mm
Modell kod
FI-SNV-42L/38S-V-W3-DKO
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
S1
60 mm
S2
60 mm
Serie
L
Serie 1
L
Serie 2
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar