MF4001A10HB
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
MF4001A10HB
Filter element - MPF - 10my absolut
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter hul
50 mm
Diameter udvendig
130 mm
Filtrering
Absolute
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
294 lpm
Længde
160 mm
Model kode
MF4001A10HBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar