NH3050/25600
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
69 varianter
Valgt variant:
NH3050/25600
Double acting cylinder NH30-SD-50/25x600-S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
205 mm
A1
69 mm
Areal stempel trykside
19.63 cm2
Areal stempel trækside
14.72 cm2
B
162 mm
C
42,5 mm
D
50 mm
Diameter indvendig cylinder
50 mm
Diameter ledleje
25 mm
Diameter stang
25 mm
E
52 mm
F
G 3/8 BSP
Gevind
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
805 mm
Model kode
NH30-SD-50/25x600-s
Mærke navn
LJM
Slaglængde
600 mm
Tryk maks.
250 bar
d
25 mm
Øjebredde cylinder
28 mm
Øjebredde top
30 mm