NH3010050500
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
69 varianter
Valgt variant:
NH3010050500
Double acting cylinder NH30-SD-100/50x500-S
Reservedele (5)
Ledleje
Varenummer:
GE45DO2RS
Låsering NH30100
Varenummer:
L45-I68
Rep.sæt t/cylinder NH30-100/50
REP-NH10050
Manchetsko t/cyl. NH20/21/30
SKO-NH100
Låsemøtrik, 1.1/4" UNF NH30100
SM20
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
280 mm
A1
125 mm
Areal stempel trykside
78.5 cm2
Areal stempel trækside
58.87 cm2
B
210 mm
C
45 mm
D
100 mm
Diameter indvendig cylinder
100 mm
Diameter ledleje
45 mm
Diameter stang
50 mm
E
82 mm
F
G 3/4 BSP
Gevind
G 3/4 BSP
Indbygningsmål
780 mm
Model kode
NH30-SD-100/50x500-s
Mærke navn
LJM
Slaglængde
500 mm
Tryk maks.
250 bar
d
50 mm
Øjebredde cylinder
55 mm
Øjebredde top
55 mm