HFR2S0700400600
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
30.25 mm
Diameter inner cylinder
70 mm
Diameter outer
80 mm
Diameter rod
40 mm
E
G 3/8 BSP
Eye width cylinder
80 mm
Model code
HFR2S0700400600
Mounting dimension
810 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
600 mm
Surface treatment
Uncoated
Top eye width
55 mm